Mistrovství ČR v dogfrisbee

Největší dogfrisbee akce letošního roku na našem území.

Do Brna na dogfrisbee jsem vyrazil v sobotu brzo ráno z Budějovic s tím, že mě čeká propršený víkend. Omyl. Celou sobotu ani kapka, noc jsem strávil pod širákem a opět suchý – až v neděli trošku sprchlo, akorát tolik, aby šlo udělat pár fotek s příjemnou atmosférou letního deštíku :-)

Smekám před organizátory – jednoznačně celkově nejpovedenější akce, na které jsem zatím kdy byl. Pro diváky dostatek velkých stanů a laviček rozmístěných okolo hřiště, rychle probíhající disciplíný, vtipné soutěže pro diváky v mezičase. A samozřejmě jídlo – kuřecí řízek s bramborovou kaší a panáky tequilla prodané o půlnoci? Nádhera! :)

Kdo nakonec nedorazil kvůli obavám z počasí udělal velkou chybu. Celý víkend byl výborný! Snad další dogfrisbee akce v pořadí: Ústecký psí festival, která se koná za 2 týdny, bude neméně vydařená.

Kvůli FMBB 2009 jsem se nedostal na flyballový Eager's cup, kvůli MR v dogfrisbee jsem se nedostal na flyball v Letňanech – tak si tak říkám, které další akce se mi střetnou příště :/

Pro fotografy – celý loňský rok jsem na vyvolávaní RAWů používal DXO Optics. Letos si začínám hrát s trialy – koně jsem zkusil upravit v Capture One 4, toto dogfrisbee potom v Lightroom2 – který se tím zřejmě i stal mým posledním favoritem. :)

Obsahuje další galerie:

Další fotky v albu