Eager's cup 2011

8. 5. 2011 2011, Flyball

Eager's Cup – to je název ohromné tradice českého flyballu. Letošní ročník se nesl ve znamení rekordní účasti – celkově zde o víkendu soutěžilo 26 družstev + 2 družstva veteránů.

Pro mě osobně to byla již 4. návštěva turnaje (po letech 2007, 2008 a 2010). Jako fotograf jsem si nejvíc užil nejspíš loňský ročník. Nekteří sice neocenili mých krásných 35 fotografií, ale já tehdy při tvorbě galerie měl pocit, že tam nemám nic zbytečně navíc.

Letos se to trošku zkomplikovalo. Jsa nepojízdný, musel jsem si koupit jízdenku na Eager's cup. A cenou nebylo nic jiného, než masochistický slib uveřejnit alespoň 300 fotek. Což by možná ještě šlo, kdybych celý víkend nebojoval se smrtelnou rýmičkou, tj. byl jsem rád, že vůbec sedím a že foťák, jak říkají někteří, fotil sám :-)

Snad již tedy také chápete, proč tu jsou galerie celkově tři:

  1. přímo zde vidíte moji galérku z turnaje :-)
  2. v přiložené galérce Evík na Eager's Cupu si můžete prohlédnout ódu na pachatelku nutnosti udělat 300 fotek
  3. v galérce 300 je poté již k vidění zbytek mé snahy o splnění slibu

Pevně doufám, že se nějaké fotky budou líbit. Já se flyballově vycvakal tak na jednu až dvě sezóny dopředu, takže hážu svůj štafetový kolík v dáli a s grácií. ;-)

PS: turnaj byl super! Co do pohody ho hodnotím jednoznačně nejvýš ze všech, kterých jsem se osobně zúčastnil, a moc se těším na příští rok!

Obsahuje další galerie:

  • Evík na Eager's Cupu

    Ta diskuse proběhla na stránkách Fotohacko.cz na Facebooku – abych získal možnost dopravy na turnaj, musel jsem slíbit, že z něj publikuji 300 fotek. Berte těchto 103 jako poctu velké osobnosti, která mě nechala odřídit její auto na turnaj i zpět a tak jsem se ho mohl zúčastnit! Evíku, děkuji ti!

  • 300

    Doplnění fotek z letošního Eager's cupu na plus mínus (tedy vlastně plus) 300. Spoustu z nich bych normálně vůbec nefotil, spoustu smazal ve foťáku, nebo v počítači. Tak je prosím berte s rezervou. Některé jsou naopak hezké a snad udělají radost :-)