Kniha návštěv
Ochrana proti spam robotům. Odpověz prosím na otázku:

10. 2. 2013, 17:01 Peter V (www)

Naprosto vůbec nemám představu, jak jsem se sem vlastně dostal, ale ten titulek „Prajvit Fotosešna“ se mnou skutečně zacloumal. Jak otřesným způsobem dneska lidi, s prominutím, kurví český jazyk, je skutečně k neuvěření. Na ty fotky se už radši ani nebudu dívat.

13. 2. 2013, 15:24 Háčko (www)

Máte naprostou pravdu! Pro jistotu jsem opravil překlepy a interpunkci i ve vašem příspěvku. Na fotky se nedívejte, jsou ještě příšernější.

Děkuji za návštěvu a přeji hezký den!

25. 4. 2012, 22:51 Háčko

Ahoj Anet,

není zač, jsem rád, že se líbí :) tak zase někdy!

25. 4. 2012, 17:39 Aneta a Mike

Ahoj, tak děkujeme za super fotečky z intenzivky s Marťou Konečnou. Jen pro jistotu a ,aby nebili problémy tak fotky dám pouze na svou webovou stránku. S pozdravem a díkem Aneta a papillon Mike alias Mladoboleslavská smečka.

10. 2. 2012, 15:54 Patrik (www)

Dobry den, napred bych chtel pochvalit super fotky, ktere fotis a pak bych se chtel zeptat, jestli (jako kazdy rok) chystas zase nejaky vyber toho nejlepsiho za rok minuly. Predem dik za odpoved, preji dobre svetlo a spoustu dalsich povedenych fotek. Patrik

10. 2. 2012, 16:08 Háčko (www)

Dobrý den, Patriku,

díky za pochvalu :-)

Výběr chystám, už jen proto, že minimálně jedna moje oblíbená fotka z minulého roku na tomto webu zatím bohužel úplně chybí. Jen se mi k němu nějak nedaří dostat. Snad to stihnu před Vánocemi ;-)

Díky a dobré světlo i tobě!

Pavel

8. 8. 2011, 23:14 Helena

Moc , moc děkuji :) .Bártíkovi to také moc sluší. Ještě jednou děkuji a přeji spousty tak supr foteček.Je moc krásné co děláte.Ty záběry jsou úžasné , nemohu se všech nějak dokochat.Akce , akce ,to se nedá popsat , jen procítit.

8. 8. 2011, 22:53 Háčko

Dobrý večer – určitě použijte obou vyfocených „oranžových“ pesanů pro potřeby útulku! Budu jedině rád, pokud snad alespoň trošičku pomohou jim najít nové domovy!

8. 8. 2011, 22:51 Helena a Mark (www)

Dobrý večer , chtěla bych poprosit o schválení použití Vašich fotografií Marka k účelu pro Městský útulek pro opuštěná zvířata v Děčíně odkud pocházíme. Děkuji a přeji krásný sluníčkový den . Fotografie jsou nádherné .Díky za krásný zážitek ,srdce zaplaje.

11. 7. 2011, 13:15 Adéla

Dobrý den, fotky nádhera…Nechcete také přijet na výstavu k nám? I když zde neuvidíte žádná konkrétní plemena psů, ale za to co kus to originál :-). Přeji ať se nádále daří co nejlépe.

8. 5. 2011, 19:58 Aneta J. (www)

Skvělá inspirace, nádherné pokoukání, všechna čest.. Přeji dobré světlo :)

3. 3. 2011, 18:54 Kristýna a Keny (www)

Já vás prostě musím obdivovat! Ty fotky, to je úžasný! Teď když jsem prohlížela stará čísla časopisů o psech zase jsem narazila na rozhovor a vaše fotky. Nedalo mi to a musím sem napsat. Nechápu jak jsem si toho před rokem nevšimla těch fotek. NEUVĚŘITELNÉ. Asi proto, že jsem tenkrát psa neměla a teď? Strašně ráda fotím. A nejvíc jeho a agility. K frisbeečku jsem se ještě nedostala a k flyballu už vůbec ne. Teď fotím jen na digitál a docela „nekvalitně“ (nojo takový můj malý chcípáček) ale chystám se přesunout se pomalu k zrcadlovkám. Chodím i na fotokroužek, ale foťáky na film a focení zátiší není nic pro mě. Akce – to je moje! Doufám, že někdy budu fotit tak úžasně jako vy! Obdivuji vás! S pozdravem Kristýna a Keny z Josefovské pevnosti