Dostihy u Kolína

Vtipný výlet na rovinné dostihy u Kolína.

Premiérové focení dostihů začalo velmi vtipně. Dojdeme na druhý konec dráhy, než jsou všichni závodníci a zalehneme na konec zatáčky – s tím, že zkusíme fotit psy, kteří z ní budou vybíhat. V pletivu plotu jsou dokonce u země rozpletené díry – akorát pro fotografy :-) zalehneme, počkáme si na prvního psa, fotíme jak o závod a … pes se vykašle na návnadu, zastaví sprint a jde se kouknout, cože to tam leží a cvaká. Bohužel nebylo kam utéct, trošku jsem se bál zlynčování majitelem :-)

Focení jinak bylo docela zábavné, sluníčko krásně hřálo a psi lítali okolo opravdu hodně rychle. Ukořistili jsme pár fotek a zmizli na okružní jízdu po městě a pak domů.

Ano, můj plurál neznamená nic jiného, než že jsme fotili dva! Hlavně musím upozornit na jednu výbornou fotku, která mi učarovala už na místě :-)

PS: trošku nás zarazilo hledání restaurace na oběd v Kolíně. Před první stála paní a spustila: „Dobrý den, bohužel my máme stále zavřeno, ale k nám stejně nemůžete s pejskem.. chcete doporučit nějakou psí restauraci?“ – ano, očividně se do nějakých restaurací stále s pejsky nesmí. Nakonec jsme se ale najedli docela dobře :-)