Fotky Agility

Agility je mnou nejčastěji focený psí sport – a to nejenom proto, že sami s našimi pejsky závodíme. Z pohledu fotografa je to totiž jeden z nejvariabil­nějších psích sportů, přitom velmi dobře dostupný a fotogenický.

Chcete se podívat na agility závody? Využijte vynikající portál KAČR.info, kde je vždy aktuální kalendář všech oficiálních agility závodů v ČR.

Galerie z největších Agility závodů:

Ostatní Agility galerie:

 • Intezivní Hlučín

  15. 2. 2015 Agility, Oblíbené

  Skvělá intenzivka se super trenérkami Luckou Dostálovou a Terkou Královou. Naprosto vynikající povrch v příjemné relativně světlé hale s krásném areálu. A hlavně skvělé výkony všech zúčastněných :)

 • Kladno - NONSTOP Jahodová party

  24. 1. 2015 Agility

  Small a Medium – několik fotek z agility závodů NONSTOP Jahodová party na Kladně. Stále se nemohu rozhodnout, co bylo silnějším zážitkem – zda že Babsinka šlápla áčko, nebo první místo Eterky.

 • Jahodová Bowle Kladno

  30. 11. 2014 Agility

  Krásné parkůry Petra Pupíka, sladká malinovka a super výkony Dejnuš s Eterkou i Babsi – letošní Jahodová Bowle se opravdu vyvedla :) a díky také všem kamarádům za moc milou společnost a natáčení!

 • Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých

  27. 4. 2014 Agility

  Pár fotek z prvních letošních kvalifikaček, kde se vyvedl jak pořadatel, areál, ubytko, společnost i výsledky! :-)

 • 2. Ostravský pohár

  29. 3. 2014 Agility

  Úkol zněl jasně – o půlnoci vybrat tombolu na kynologickém plese v Lounech a potom ráno od osmi vybrat závody v Ostravě. Zvládli jsme oboje :-) z plesu máme osvětlení celého bytu (tj. svíčky a sirky) a na závodech Babsinka se svým „Babsa style“ válela nad meze svých možností a Eterka si šla odpoledne stoupnout na bednu! :-)

 • Trénink na Čeladné

  16. 3. 2014 Agility

  Zimní agility trénink u Lůcy Dostálové na Čeladné.

 • 1. Ostravský pohár

  8. 2. 2014 Agility

  První Ostravský pohár – výborné ubytko v milé společnosti u Lůcy, výborné bistro, hezké parkůry. Díky všem za milou společnost a těším se na další kolo! :)

 • NONSTOP Jahodová Party Kladno

  26. 1. 2014 Agility

  Opětovně vynikající závody ve vyhřáté hale na Kladně. Super fanklub i výsledky, díky všem za příjemný víkend!

 • Lednová Čeladná

  19. 1. 2014 Agility, Oblíbené

  Skvělá parta, skvělé parkůry, skvělá Čeladná! Od té doby, co tam otevřeli bar a vaří, to tam mám ještě raději :) Letos díky pořízení super-extra-ultra zateplených kalhot dokonce nejsou teploty kolem –20°C, ale mírně nad nulou!

 • Agility MR Teriérů v Mladé Boleslavi

  15. 9. 2013 Agility

  Množství fotek odpovídá množství času stráveného s fotoaparátem v ruce :-)

 • Intenzivka v Brandýse nad Labem

  1. 9. 2013 Agility

  Fajn intenzivka s fajn trenérkou Lůcou Dostálovou na fajn cvičáku u Báry Škarnitzlová v Brandýse nad Labem.

 • Ústecký Psí Festival

  3. 8. 2013 Dogfrisbee, Agility

  Horko, horko, sluníčko, horko. Původní plán nechat foťák ve stínu a dospat krátkou noc mi zkazilo chlapské hecování. Ale i tak jsem si malinovku, dogfrisbee, agility, gril, … a hlavně fajn společnost spousty super lidí opravdu užil. Díky za Vás, těším se zase příště!