Fotky 2010

 • Fotka pro galerii Prajvit Fotosešna

  Prajvit Fotosešna

  23. 10. 2010 2010, Oblíbené

  Protože se snižuje počet akcí, kam jde vytáhnout foťák, uspořádali jsme s kamarády akci vlastní – vzali jsme foťáky, někteří kindervejce podle instrukcí (vivat Mirek!) a vyrazili…

 • Fotka pro galerii Sbohem léto, neboli dogfrisbee ve Dvoře

  Sbohem léto, neboli dogfrisbee ve Dvoře

  17. 10. 2010 2010, Dogfrisbee

  O víkendu proběhly poslední dogfrisbee závody letošní sezóny.

 • Fotka pro galerii Výlet na Velkou Pardubickou

  Výlet na Velkou Pardubickou

  10. 10. 2010 2010, Koně, Výlety

  Tušili jste vůbec, že po skončení Velké Pardubické si ji můžete zkusit projít pěšmo? Například Taxis najednou není tak hrozivý a naopak Irská lavice je vysoká jak dům! Zkrátka to stojí za to!

 • Fotka pro galerii Nástroje a Barrandovské Babí léto 2010

  Nástroje a Barrandovské Babí léto 2010

  Další koncert Nástrojů – nešlo nevyrazit si poslechnout výborné pohodové písničky a vzít s sebou foťák. Jen dám radu všem fotografům – nezapomeňte si před focením nabít baterky! :-)

 • Fotka pro galerii Flyballová republika

  Flyballová republika

  5. 9. 2010 2010, Flyball

  Plány se mají měnit aspoň o Vánocích. Nebo v září. Každopádně v neděli ve 12:00 jsem zjistil, že původní plán na odpoledne vzal za své a ve 13:00 jsem se už snažil fotit v Boleslavi pod stanem republiky ve flyballu :-)

 • Fotka pro galerii Boulderbar v Holešovicích

  Boulderbar v Holešovicích

  26. 8. 2010 2010, Sport

  Výlet na Bouldery byl trošku zklámáním – čekal jsem piknik někde u vody, jako posledně u Boulder's be­ach, namísto toho jsem se ocitl kdesi v Holešovicích v hale. Ale i tak to stálo za to :-)

 • Fotka pro galerii Honza a Olíí

  Honza a Olíí

  14. 8. 2010 2010, Svatby

  Po týdnu klidu jsem se ocitl na další svatbě a opět jako druhý fotograf. Počasí vyšlo navzdory předpovědi krásně a všichni si tak užili svatbu pod širým nebem.

 • Fotka pro galerii Jířa a Lukáš

  Jířa a Lukáš

  7. 8. 2010 2010, Svatby

  Jako druhý fotograf (tj. ten, který má krýt záda :-)) jsem vyrazil na fotit svatbu. Celý den se nesl ve skutečně pohodovém rytmu.. ono to asi ani nešlo jinak s ohledem na to, že pršelo, pršelo a pršelo.

 • Fotka pro galerii Romeo a Julie mezi kapkami deště

  Romeo a Julie mezi kapkami deště

  První letošní pokus bohužel kvůli dešti nevyšel a předpovědi počasí, zmiňující průtrže mračen a nejvyšší povodňový stupeň, hrozily, že ani druhý pokus nebude lepší. A byl. Pršelo celou cestu na Hlubokou a celou cestu z Hluboké – jen představení se vyvedlo skvěle!