Ústecký Psí Festival

3. 8. 2013 2013, Dogfrisbee, Agility

Horko, horko, sluníčko, horko. Původní plán nechat foťák ve stínu a dospat krátkou noc mi zkazilo chlapské hecování. Ale i tak jsem si malinovku, dogfrisbee, agility, gril, … a hlavně fajn společnost spousty super lidí opravdu užil. Díky za Vás, těším se zase příště!

Původně jsem opravdu nechtěl moc fotit, jenže když Kuba zahlásil, že: „fotí Fotoháčko, budou fotky!“, tak jsem ten foťák jakože zapl. Na chvilku :)

Původně jsem to upravovat nechtěl, jenže když Kuba zahlásil, že: „fotky budou tak za měsíc, až to stihne upravit“, tak jsem se hecl a upravil je druhý den v noci. A pak je zapomněl odpublikovat :)

Původně jsem si chtěl užít klidný den, ale když mi řekneš: „jee, od té doby co nejezdíš, nemám žádnou hezkou fotku“, tak jak blbec hlídám startovku, abych tě neprošvihl.

Původně jsem chtěl jet domů spát, ale když mi Dejnuš řekla, že prostě ty blesky musíme zkusit vyfotit, tak jsem zastavil a fotili jsme.

A ničeho z toho nelituju. Jen předesílám, že jsem prostě chlap s pevnou vůli a nenechám se nikdy více podobně ovlivňovat!

PS: a příště už musím pořídit to video, jak malinkatá JRTka běží 40m za luxusně hozeným diskem a chytá ho ve výskoku uprostřed louky. Opakovaně, bezchybně. A utíká se zakloněnou hlavičkou, aby si ho nepřišlápla. A utíká tak, až se země otřásá. Zkrátka video pro všechny dogfrisbee hráče, aby se třásli, jakouže to konkurenci by mohli mít! Díky za hody :-)

Další fotky v albu